עדכון בעקבות המצב:

בעקבות מצב הלחימה בדרום ובצפון, אנחנו נאלצים לדחות את כנס המידע 2024 שהיה אמור להתקיים בחודש מאי.
תאריכים חדשים: 23/9-24/9 , מלון הילטון תל-אביב.
בהתחשב במצב הנוכחי, אנו בטלדן קשובים מאוד ועושים את מירב המאמצים לקדם את פעילותינו ברגישות. נשמח גם לשמוע אם יש לכם הצעות או הערות לקראת הכנס הבא.

להלן הפרטים לגבי הכנס הקרוב:


כנס המידע מתקיים מזה 38 שנים!

כנס ותערוכת המידע 2024, הוא האירוע המרכזי והיוקרתי של תעשיית המידע בישראל. הכנס מייזומה ובארגונה של חברת טלדן.

הכנס מהווה זירה להתעדכנות מקצועית וישתתפו בו מיטב המומחים בישראל, לצד מומחים ממגזרי המידע המובילים באירופה ובארה"ב.

כנס המידע לוקח אותנו כל שנה צעד אחד קדימה, אנחנו חוזרים אליכם עם אנרגיות מחודשות, עם ימי עיון והרצאות עם מיטב המרצים שיסכימו לשתף את הידע המקצועי שלהם ואת תרומתם לקהילת המידע.

אז מה מצפה לנו?

  • 2 ימים של חוויות לימודים מרתקות ומעשירות
  • חווית קהילה מקצועית
  • זירה להתעדכנות מקצועית

מאפייני הכנס העיקריים:

  • מספר מציגים: כ-30
  • מספר מרצים: כ- 120
  • מספר ימי עיון, סדנאות ומושבים: 10
  • כמות משתתפים משוערת: 1000

בכנסים הקודמים לקחו חלק ארגונים, מוסדות אקדמיים וחברות רבות כגון:

Google ישראל,  מיקרוסופט, סטארט אפ ניישן, איגוד האינטרנט הישראלי, מטריקס, אורקל ישראל, אלביט, אינטל,  אלתא, אל אופ, בינת מערכות תוכנה, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מכון הייצוא, טבע,  חברת החשמל, רפא"ל, תעשייה אווירית, תעשייה צבאית, IBM,   ECI , Ness, Ergo, Deloitte, סטארט אפ ניישן, בנק ישראל, דן אנד ברדסטריט ישראל, יפעת,  IVC, אדקיט,  פלאפון, אורנג', שירותי בריאות כללית, מכבי שירותי בריאות, קופת חולים מאוחדת, ויקיפדיה, מוזיאון ישראל, יד ושם, צה"ל, אוניברסיטאות ומכללות, הספרייה הלאומית, ארגון הארכיונאים, פורום פימ"ת, מט"ח, הארץ- דה מרקר,  כלכליסט, עיתון מעריב, מו"לים וספקי מידע מובילים בעולם ועוד.

קהל יעד:

מנהלי מידע וידע, מנהלי ספריות ומרכזי מידע, מידענים, חוקרים, מנהלי ספריות וספרנים בספריות הציבוריות, אנליסטים ,עורכי תוכן, יצרני תוכן אינטרנטי, בלוגרים,  אנשי מדיה חברתית ותקשורת,  משפטנים, אנשי אקדמיה, מנהלי מערכות מידע, מפתחי אפליקציות, מנהלי פורטלים ואתרים, מנהלי מודיעין עסקי, מנהלי פרויקטים, מנהלים בכירים ממגזרים שונים: אקדמיה, תעשייה, מסחר, ממשל, רפואה ומשפט.

 

 פרטים נוספים יפורסמו כאן באתר לקראת הכנס

לפניות ניתן לפנות אלינו: conferencesThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

חנייה:
החנייה בחניון מלון הילטון, לא ניתן לשריין חנייה מראש, יחד עם זאת בחניון קיבולת תפוסה של כ-300 כלי רכב, והשימוש בו על בסיס מקום פנוי.
העלות לאחר הנחה: 45 ₪ לכל היום, לקבלת ההנחה יש לגשת עם כרטיס החניה למכונת קידוד שנמצאת בסמוך לעמדות הרישום בכנס.