קול קורא לארגון ימי עיון, מושבים, סדנאות והרצאות:

כנס המידע השנתי הוא האירוע המרכזי והיוקרתי של תעשיית המידע בישראל. הכנס מייזומה ובארגונה של חברת טלדן, הכנס מהווה זירה להתעדכנות מקצועית וישתתפו בו מיטב המומחים בישראל, לצד מומחים ממגזרי המידע המובילים באירופה ובארה"ב. כנס המידע לוקח אותנו כל שנה צעד אחד קדימה, אנחנו חוזרים אליכם עם אנרגיות מחודשות, עם ימי עיון והרצאות עם מיטב המרצים שיסכימו לשתף את הידע המקצועי שלהם ואת תרומתם לקהילת המידע. .אנחנו קוראים לאנשי המקצוע בתחומי המידע, הטכנולוגיה, התכנים והתעשייה הדיגיטלית לקחת חלק, להשפיע ולהשתתף בכנס המידע הקרוב.

 

קבצים להורדה לקראת הכנס הקרוב:   

  1. קול קורא - קובץ הנושאים 2024 - קישור
  2. קול קורא - טופס להגשת הצעה- קישור
שימו לב: תאריך אחרון להגשה - 8/1/2024

 

וועדת ההיגוי של הכנס ובחירת התכנים לימי העיון

וועדת ההיגוי של הכנס קיימת על מנת לייעץ ולהעלות לדיון רעיונות, עדכונים ונושאים חדשניים ומרכזיים בתחום המידע והמידענות. וועדת ההיגוי של הכנס מורכבת מ-8 חברים, אשר שותפים לדרך כבר שנים רבות ומגיעים ממגזרים שונים: אקדמיה, רפואה, תעשייה וטכנולוגיה . החברים משתתפים בישיבות טרום כנס המידע והם מגישים הצעות לנושאים חדשניים בתחום המידע לכתיבת "קול קורא". לאחר סקירת הנושאים, חברת טלדן מפיצה את "הקול קורא". הוועדה מתכנסת מספר פעמים ובוחנת את כלל ההצעות שהוגשו בגישה אוהדת וחיובית. לאחר מספר דיונים, הוועדה מגבשת באופן אובייקטיבי וסופי את החלטתה לקיום 12-15 ימי עיון, בהתאם לתאום לוגיסטי עם חברת טלדן, אשר מעמידה אולמות הרצאה בהתאם. לאחר מכן, היו"רים אשר הציעו את הנושאים, מקבלים אישור על ארגון ותכנון ימי העיון שלהם. גם בשלב זה וועדת ההיגוי מעורבת ומקבלת את הטיוטות, ובוחנת את הרלוונטיות של התכנים. תכני ימי העיון יפורסמו במהלך חודש דצמבר.

 

לשליחת טופס ההצעה או ליצירת קשר, צרו עמנו קשר במיילThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
מומלץ לוודא מספר ימים לאחר השליחה שהמייל התקבל - בטלפון (יעל) 03-6117500