יום ב 14.5  09:00-17:00
הילטון ת"א
 

כתיבה שיווקית, Storytelling ובלוגים: מיומנויות חדשות של מקצוע המידענות 

יו"ר: שרית חיים
   
מאז ומתמיד טיבו של מקצוע המידענות הוא היותו העורך, המפיק והבמאי של איסוף וניתוח המידע. אנחנו עושים את עיקר העבודה שלנו מאחורי הקלעים. אבל במאה ה – 21 עם פרוץ העידן הווירטואלי והשתלטותן של הרשתות החברתיות על חיינו, כל אחד מאיתנו צריך לבלוט וליצור נוכחות. לשם כך זקוק המידען ללמוד ולהכיר מיומנויות חדשות שיסייעו לו לעשות את הצעד הנחוץ לעבר קדמת הבמה.
יום עיון זה יעסוק בכלים וטיפים כיצד לספר את הסיפור האישי שלנו בכתב, בעל פה ואפילו בתמונות. נכיר את השפה החדשה של כתיבה שיווקית ואולי אפילו נחליט לכתוב בלוג אישי משלנו.

מושב א':

 

מרצה אורח

09:00-10:15  

תבונה ויצירתיות במאה ה 21

ד”ר אייל דורון
10:15-10:45  

הפסקת קפה

מושב ב':

 

להציג את הסיפור האישי שלך

10:45-12:15  

 סדנה פעילה – Storytelling / לימור שיפוני, יוצרת ™Story Triads

בסדנה נלמד כיצד לשפר את כישורי ה - Storytelling שלנו כדי לייצר תוכן ולהפיץ אותו. כיצד לתקשר בנוחות עם קהל מאזינים גם ללא ניסיון עשיר על במה וכיצד להציף חומרי גלם לתוכן שיווקי בעזרת תקשורת מדוברת.
12:15-13:00  

בלוג אישי, עסקי ומה שביניהם- יעל כרמי, בלוג משלך

בהרצאה זו נלמד על העולם המרתק של הבלוגים האישיים והעסקיים וכיצד הם קשורים אלה באלה. נלמד איך להשתמש בבלוג כמלווה עסק, כמקדם מכירות ואסטרטגיית תוכן.
13:00-14:30  

הפסקת צהריים

מושב ג':

 

כתיבה, צילום ומה שביניהם

14:30-15:30  

כתיבה שיווקית – המלך החדש שהגיע לשכונה / שרית חיים

כלל ראשון בכתיבה שיווקית הוא לשכוח את כל כללי הכתיבה שלמדנו בבית הספר. לאחר שנשבור את התבנית הישנה נתחיל ליצוק תבנית חדשה. נשאל שאלות משונות כדי להכיר את קהל היעד שלנו, נקבל טיפים ושיטות לכתיבה שיווקית בעידן הווירטואלי, נשדרג ונעדכן את התכנים שכבר כתבנו ונלמד לחפש השראה כשנגמרים לנו הרעיונות לכתיבה.
15:30-16:30  

הסיפור הוויזואלי (Visual Storytelling) / טלי יחיה מיתוג ועיצוב

הסיפור הוויזואלי הוא מושג חדש בשיווק העסק. הוויזואל תופס יותר ויותר מקום בשיווק בעיקר מפני שהמוח האנושי קולט וזוכר תמונות טוב יותר מטקסט. בעזרתו קל הרבה יותר ליצור חשיפה ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלנו. בהרצאה זו נלמד איך לעשות זאת בצורה אפקטיבית לקידום העסק שלנו. 
16:30-17:00  

הפסקת קפה

קהל יעד    מידענים עצמאיים ומידענים בארגונים, אנשי מודיעין תחרותי, אנליסטים, מנהלי תוכן, עורכי תוכן ולכל המעוניינים להרחיב את הידע שלהם בכתיבה שיווקית, בלוגים ו Storytelling.